Duyurular

Sizlere daha en güncel bilgiler verebilmek adına oluşturduğumuz duyurular sekmesi altından en güncel haberlere, gelinlik modellerine, damatlıklara, ilginç davetiye örneklerine, kına organizasyonlarımıza, sünnet eğlencelerimize ve daha nicesine ulaşabileceksiniz. Ayrıca İstanbul Fatih bölgesi ve çevresine hizmet veren düğün salonumuzun haftalık programlarından ve yeniliklerinden haberdar olabilirsiniz..

Havalar Soğudu.. Kış Geldi Böyle Oldu..


Hayalinizdeki düğünü bir düğün salonunda yapmayı düşünüyorsanız eğer, Çevre Düğün Sarayı bütün kadrosu ile hizmetinizde.

Dugun Salonu

Düğün salonu denince akla kalabalık ve gürültü geliyor. Bu artık insanların düğün salonlarını tercih etmemelerine sebep oluyor.

Biz Çevre Düğün Sarayı olarak bu önyargıyı kırmaya ve pahalı mekanlara gereksiz harcama yapılmasına dur diyoruz.
Lüx otel ve yalılardaki hizmete eşdeğer kalitemizle ve uygun fiyatlarımızla sizi düğün salonumuza bekliyoruz.

Düğün Salonumuzda %30 lara varan Kış İndirimi !

Sadece birkaç saat sevdiklerinizle eğleneceğiniz bir organizasyona harcayacağınız parayı değil,en mutlu gününüzü onlarla paylaşmayı ve alacağınız hazzı düşünün.

2016 Gelinlik Modelleri mi ? Hadi İnceliyelim !


Gelinlik,geçmişten günümüze tüm kadınların hayalinde saflığı, sevinci ve mutluluğu temsil etmiştir. Başına buyruk , özgür bir kızın ; ayakları yere basan olgun bir kadına dönüşmesini sağlamıştır. Küçük bir kız çocuğunun bile giydiği gelinlikle tarifi imkansız bir hale büründüğü aşikardır.

Rengi, gösterişi ve cazibesiyle tüm genç kızların hayalidir gelinlik. Kimisi dantel, ve tüllerle bezeli, kimisi tamamen işlemeli, kimisi ise masum ve sade … Birçok çeşidi bulunan gelinlik düğünlerin vazgeçilmezidir adeta.

Düğün salonun ortasında dans siz dans ederken etraftakilerin imrenerek bakacağı birkaç modeli incelemeniz için derledik.