Hakkımızda

2005 yılından bu zamana kadar geçirdiğimiz bu mutlu, eğlenceli ve meşakatli yolu sizlerle beraber yürüdük. Her geçen gün tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek düğün salonumuzu yeniliyoruz. Sizlere layık olmak adına, mutlu gününüzü daha da mükemmelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Çevre Düğün Sarayı ailesi olarak sizleri daima yol arkadaşı ve bizden biri görmeye devam edeceğiz..

Çevre Düğün Sarayı; fotoğrafçılık sanayi ve ticaret limited şirketi olup, faaliyetlerine 2005 yılında başlamıştır.

Çevre Düğün Sarayı; Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet, Kurumsal Toplantılar ve diğer tüm özel davetlerinizde yenilikçi, modern ve detaylara önem veren bir anlayış ile misafirlerinize özel hizmetler sunmaktadır.

2005 yılında "MAKSİMUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" hedefiyle çıktığı yolda ürün yelpazesinin çeşitliliği, profesyonel hizmet anlayışı ve özel dekoru ile ilk gün itibari ile Fatih ve çevresinde en çok tercih edilen düğün salonu olmayı başarmıştır.

Yemekli veya Yemeksiz bir çok organizasyonun gerçekleştirildiği Çevre Düğün Sarayı'nda, müşterilerin isteklerine göre organizasyon içerikleri dizayn edilebilmektedir.

Çevre Düğün Sarayı Sektöründeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır ve yenilikleri müşterilerine sunar.

Müşterilerimizin en mutlu ve özel günlerini esnek yapımız, yaratıcı çözümlerimizle onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktır.Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak teknolojik yatırımları gerçekleştirerek en güzel ve en özel günlerini hayallerindeki gibi gerçekleştirebilmelerini düğün salonumuzda sağlamaktayız.

2005 yılından bu zamana Çevre Düğün Sarayı'nda hedefimiz kaliteden ödün vermeden, huzurlu rahat ve unutamayacağınız anlar yaşatmaktır.

Çevre Düğün Sarayı'nda; vizyonu ve misyonu doğrultusunda, dönemin modasına ayak uyduran, müşteri beklenti ve isteklerini karşılayan, kendisini ve müşterilerini ilerleten, kaliteli, ekonomik, güvenilir, çevre dostu salonunu müşterileri ile paylaşmaktır. Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilmek, düğün salonumuzun güzellik ve gelişim gücünü arttırmaktır.